23 Şubat 2009 Pazartesi

Lan noluyo lan?!Olum nasıl bir gün oldu şu iki gün lan, resmen gündem yorgununa döndük. Dünkü yenilgiyi saymıyorum bile, ki nasıl saymıyosun amına koyim. Skibbe'yi gönderdiler lan. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Fakat şunu kesinlikle söyleyebilirimki, Skibbe'yi sevmiştim lan ben, iyi adamdı. Bir de Gerets'le beraber en yakışıklı Galatasaray teknik direktörleri sıralamasında 1.liği paylaşırdı. Neyse artık.

Yerine kim geldi Skibbe'nin biliyon mu? Yukarıdaki fotoğraftan çıkartmışsındır bence ama ben söyleyeyim yine de, takım artık Bülent Korkmaz'a emanet. Yuvaya tekrar hoşgeldin ey büyük kaptan. Ha peki Bülent'in takım da başarılı olacağını düşünüyor muyum? Ne yalan söyliyim düşünmüyorum lan. Gittiği takımlarda doğru dürüst bir başarı yakalayamamış olması, maç sonlarında iki kelimeyi bir araya getiremediği açıklamaları filan, efsane kaptanı böyle görmek istemem. Ha ama olur da başarılı olursa acaip sevinirim. Pek güzel olmaz mı lan, manşete gel "UEFA kupası ikinci kez Bülent'in Ellerinde". Oha çok bomba olur.

Neyse efendim, onu bunu bırakın da, Private Sözlük kapanıyor lan. Ha diyeceksinizki "çok da sikimdeydi". Ha diyeceksinizki "o ne lan?". Siz de haklısınız tabii bir yerde ama, benim için önemli bir yerdi sözlük. Eş dost edindiğim, hayvanlarcasına vakit geçirdiğim, yazdığım, okuduğum güzel bir kominiteydi, özlüycem kendisini. Kapanmadan bir kendisine bakmak isterseniz şuraya doğru bir klik şey ettirirseniz, bakabilirsiniz. Yok bakmak istemezsseniz aşağısı Kasımpaşa efendim, siz bilirsiniz. Büyük kaptana tekrar hoşgeldin diyor, Skibbe'yi buruk bir şekilde uğurluyorum. Sözlüğü ise pek bir özleyeceğimi daha şimdiden hissediyorum, hayırlısı bakalım...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yor beni, yorumla beni